Ciąża mogę wszystko

Ciąża to wspaniały okres, w czasie którego masz wiele przywilejów. Dziecko rozwija się prawidłowo, ty stopniowo przybierasz na wadze, nie ma żadnych problemów, nic tylko cieszyć się tym cudownym stanem. Z racji tego, że czujesz się dobrze możesz nadal normalnie funkcjonować, chodzić do pracy i na spacery. Dzięki temu, że się dodatkowo ruszasz, nie musisz martwić się o swoją wagę, więc możesz sobie pozwolić na wszystko.

Nikt nie będzie na ciebie dziwnie patrzył, tymbardziej ty sama dawno wyrzuciłaś w kąt kalendarzyk z kaloriami. Możesz pozwolić sobie na dodatkowy talerz zupy, czy dużego kotleta. Na spotkaniu z przyjaciółkami, z którymi zawsze jadłaś sałatę, dzisiaj zamówisz sobie wielkie ciacho. W końcu ciąża to okres beztroskiego jedzenia tego, na co ma się ochotę.

Oczywiście nie ma to być pochłanianie całego tortu, ale kiedy, jak nie teraz, masz spróbować tych wszystkich pyszności. Jak zapytasz dziesięć kobiet na ulicy, to zapewne osiem z nich jest na diecie. Panie wiecznie liczą kalorie i dbają o swoja figurę, dlatego gdy przychodzi okres wspaniałych dziewięciu miesięcy nie mogą się oprzeć pokusie. Mają przecież dobre wytłumaczenie, że to dla dziecka, nie dla mnie.

Osobiście uważam, że nie ma w tym nic złego. Jeżeli kobieta jest szczęśliwa i dobrze się czuje, to dziecku też się to udziela. Sama w pierwszej ciąży jadłam wszystko, na co miałam ochotę. Co prawda przytyłam dwadzieścia kilo, ale teraz bez specjalnych diet po kilogramach z okresu ciąży nie ma śladu.

Dlatego drogie panie, szczypta rozsądku, to najlepsza dla was dieta.

https://rehvolta.pl/rehabilitant-fizjoterapeuta-poznan/ www.karczmawrazidlok.com.pl