Bezgraniczna miłość i oddanie

Już od momentu ujrzenia tych dwóch magicznych różowych kreseczek, czujesz się odpowiedzialna. Odpowiedzialna za kogoś, kogo tak naprawdę nie widzisz, ale jednak jest. Robisz wszystko, aby te kolejne dziewięć miesięcy upłynęło w spokoju oraz zdrowiu.

Z każdym miesiącem coraz mocniej odczuwasz jego obecność. Kolejne kopnięcia oznaki jego obecności sprawiają, że zakochujesz się bez pamięci. Po kilku godzinach niezbyt przyjemnego porodu, możesz w końcu przytulić, pocałować, poczuć i usłyszeć, dziecko, twoje własne dziecko.

Od tej chwili nie ma ważniejszej rzeczy. Cały otaczający cię świat jest podporządkowany tej małej kruszynce, która jeszcze nic nie potrafi. Jednak ty jesteś w stanie uczynić wszystko, abyś mogła nauczyć je chodzić, mówić i z każdym dniem stawać się coraz bardziej samodzielnym.

Co z tego, że ciągle płacze. Nie ważne, że nie przespałaś od kilku miesięcy w całości ani jednej nocy. Nie istotne, że ma rude włosy, krzywy nos, czy nawet odstające uszy, nawet jeśli całe życie marzyłaś o dziewczynce, a jednak urodziłaś chłopca.

Nic naprawdę nic nie ma wpływu na twoje uczucia, ponieważ swoje własne dziecko kochasz bezgranicznie. Nie musisz iść na twoje ulubione zajęcia, gdy nie masz go z kim zostawić. Nawet, gdy w mieście grają koncert twoi ulubieni wykonawcy, ty wolisz zostać w domu, bo właśnie dziecko zrobiło pierwszy krok.

Macierzyństwo zmienia ludzi, nie tylko panie również i panów. Z zagorzałych miłośników nocnych imprez, buszowania cały dzień po sklepach, czy szalonych wypadów za miast, dziecko potrafi zupełnie zmienić podejście do siebie. Zadbaj o książki w swoim domu: https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/

rugby-feniks.pl