Baw się jak dziecko!

Wbrew pozorom zabawy przeznaczone dla dzieci wcale nie muszą być proste czy pozbawione wysiłku intelektualnego. Często jest wręcz odwrotnie! To właśnie zabawy takie jak układanie zdań czy gra państwa miasta wymagają od gracza umiejętności językowych i znajomości wielu słów.

Taka inteligentna rozrywka jest polecana również dla osób starszych. Podobnie interesującą grą jest bingo, w której najlepsi gracze układają bardzo długie słowa z rozsypanych literek.

Im szybciej ktoś odgadnie słowo, tym więcej ma punktów. Nieco odmienną grę stanowią scrabble, w której każdy zawodnik posiada określoną liczbę znaków i dopasowuje kolejne słowa do tych, które znajdują się na planszy.

Inteligentna rozrywka jest niezwykle wciągająca, a do tego zazwyczaj nie jest droga. Wystarczy bowiem odpowiednia gra planszowa, aby bawić się całą rodziną przez wiele dni.

Rozrywka we własnym domu to okazja nie tylko do zabawy i odpoczynku, ale przede wszystkim do polepszenia więzów rodzinnych i integracji.Wypróbuj też: https://www.gandalf.com.pl/podreczniki/

www.dream-craft.pl